Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!....DAREDEVİL...!!!

AnasayfaAnasayfa  sinemasinema  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz?

YazarMesaj
DaRk_PriNcE
admin
admin
DaRk_PriNcE

İş/Hobiler : ÖGRENCİ
Lakap : Mu
rap puanı : 12232

Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? Empty
MesajKonu: Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz?   Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 1:45 pm

Evet arkadaslar yakin zamanda okumussunuzdur. Gecen sezon almak istedigimiz fakat V.Manisa'nin 5 milyon Euro'luk bonservis talebi nedeniyle vazgectigimiz Filip Holosko yeniden Besiktas gundemine geldi. Sezon basindan itibaren gosterdigi basarili performansla Avrupa'nin ünlü takimlarinin (Juventus - PSV gibi) dikkatini ceken Holosko ise gölünün Besiktas'tan yana oldugunu belirterek "Transferim gerceklesirse Besiktas'i ucuracagima inaniyorum" dedi ve önüne koyulan BJK-Juventus-PSV-Werder Bremen formalarinin arasindan Besiktas formasini alip sirtina gecirdi.
Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? Holosko211007

Holosko, kulüp tesislerinde yaptığı açıklamada Paris Saint Germain, Juventus, Werder Bremen ve Beşiktaş'ın kendisiyle ilgilendiğini, gönlünden geçen ekibin Beşiktaş olduğunu söyledi.

23 yaşındaki Slovak forvet, "beni Beşiktaş tribünlerinin atmosferi büyüledi. Bir de renkleri ve kartal simgesi tam benim futbol yaşamımı simgeliyor. Transferim gerçekleşirse Beşiktaş'ı uçuracağıma inanıyorum" dedi.

Önüne konulan dört formadan Beşiktaş'ın formasını tercih ederek üzerine giyen Holosko, "İşte benim gönlümdeki takım ve renkleri" dedi.

Profesyonel bir oyuncu olduğunun altını çizen Holosko, "transferim gerçekleşene kadar Vestel Manisaspor takımı için sahada ter dökeceğim. Ben profesyonel bir oyuncuyum. Bu nedenle tüm konsantrasyonumu futbol oynadığım takımım için harcarım. Benden kimse aksini de beklemesin" dedi.

Türkiye'ye aşık olduğunu belirten Holosko, yabancı futbolcuların Türk milli takımında oynama isteğini normal karşıladığını ancak aynı durumun kendisi için geçerli olmadığını ifade etti.

Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? Liberec

Evet arkadaslar siz ne dersiniz. sizce Holosko Besiktas'imiza transfer edilmeli mi? Bence Holosko, Nobre'den cok cok iyi bir santrafor ancak Besiktas'in yükünü kaldiracak kapasitede oldugunu sanmiyorum. Sizin görüsünüz nedir? Bu transfer icin ne düsünüyorsunuz?
elif
Misafir

Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? Empty
MesajKonu: holosko   Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? EmptyPtsi Ocak 18, 2010 12:42 pm

ben filip holosko'yu çok seviyorum lafın gelişi olarak söylemiyorum ben bir beşiktaş taraftarı olaraktan holosko beşiktaşa geldiği çok mutluyum hatta beşiktaştan hiç gitmesin kariyerini beşiktaşda bitirsin onu çok seviyorum Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz? Icon_biggrin

Holosko ve Besiktas - Ne dersiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Besiktas Avatarlari
» Holosko Artik Kartal!