Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!....DAREDEVİL...!!!

AnasayfaAnasayfa  sinemasinema  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yeni Yeni Stad Projesi

YazarMesaj
DaRk_PriNcE
admin
admin
DaRk_PriNcE

İş/Hobiler : ÖGRENCİ
Lakap : Mu
rap puanı : 12232

yeni  Yeni Stad Projesi Empty
MesajKonu: yeni Yeni Stad Projesi   yeni  Yeni Stad Projesi EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 2:40 pm

yeni  Yeni Stad Projesi 47119158cm6

Sıra Geldi Dolguya

Trabzonspor’da yönetim Akyazı projesinin bir an önce hayata geçirilmesi için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde ön izin ihalesi ile stad işine resmen başlayan Bordo-Mavili yönetim, şimdi dolgu çalışmaları için alt yapı hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yönde kapsamlı arayışlar yapan yönetimin, teknik çalışmalar konusunda görüşmelerini devam ettirdiği, stad için dolgu çalışmasının en kısa sürede bitirilmesi yönünde alternatifleri değerlendirdiği ifade edildi.

18 Ayda Bitecek

Trabzonspor’da yönetimin, 3 ay içerisinde dolgu çalışmalarının başlaması yönünde hazırlıklarına hız verdiği ve 18 ayda Akyazı projesinin bitirilmesinin planladığı ifade edildi. Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, önümüzdeki hafta stad projesi konusunda geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştireceklerini ifade ederek, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız ön izin ihalesi ile artık stad projesine resmen başladık. Bundan sonra gerekli teknik çalışmaları erken tamamlayarak, dolgu olayına geçilmesini amaçlıyoruz” dedi.

Trabzon İçin

Ermiş, yönetim olarak kongre yapılana kadar stad konusunda çalışmaları büyük bir hızla sürdüreceklerini ifade ederek, “Akyazı projesi Trabzon ve Trabzonspor için bir milattır” diye konuştu.

yeni Yeni Stad Projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msnde Yeni Tehlike Dikkat..!!!!