Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!....DAREDEVİL...!!!

AnasayfaAnasayfa  sinemasinema  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce.......

YazarMesaj
666qitarist666
admin
admin
666qitarist666

Erkek
İş/Hobiler : MÜZİK DİNLEMEK, PC BAŞINDA SABAHLAMAK,SATRANÇ OYNAMAK,SİTEMLE UGRAŞMAK:D
Lakap : DAREDEVİL
rap puanı : 223

sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce....... Empty
MesajKonu: sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce.......   sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce....... EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 2:10 am

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum

Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için...uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür Ölmelisin

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim BEKLEYECEGIM
https://filmgibi.yetkin-forum.com

sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce.......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Sevmek