Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!....DAREDEVİL...!!!

AnasayfaAnasayfa  sinemasinema  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kimse için ağlamaya değmez.......

YazarMesaj
666qitarist666
admin
admin
666qitarist666

Erkek
İş/Hobiler : MÜZİK DİNLEMEK, PC BAŞINDA SABAHLAMAK,SATRANÇ OYNAMAK,SİTEMLE UGRAŞMAK:D
Lakap : DAREDEVİL
rap puanı : 223

kimse için ağlamaya değmez....... Empty
MesajKonu: kimse için ağlamaya değmez.......   kimse için ağlamaya değmez....... EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 2:09 am

Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

:Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.

Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Unutmaki sevgilim cınarlar saksıda yetismez

Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıklık olsun diye gülümse

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
https://filmgibi.yetkin-forum.com

kimse için ağlamaya değmez.......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-